Keln se nije oporavio od partizana: Jarčevi imali lošu uvertiru pred gostovanje u Beogradu – Borusija ih demolirala! (video)

Hot sport 09.10.2022  |  Andrej Žepačkić
Keln se nije oporavio od partizana: Jarčevi imali lošu uvertiru pred gostovanje u Beogradu – Borusija ih demolirala…
Baš bez šanse. Imaju traume u Kelnu od crno-bele kombinacije dresova ovih dana, to je definitivno. Prvo im je u četvrtak Partizan naneo poraz u okviru Lige konferencije (0:1), da bi ih u 9. kolu Bundeslige ponizila Borusija Menhengladbah – 5:2. Mora se istaći i da su celo drugo poluvreme igrali sa igračem manje, ali svejedno – baš ubedljiv poraz. Da krenemo od početka. Borusija je u prednost došla nakon kornera u 27. minutu. U skoku se najbolje snašao Fridrih. Samo