Partizan ga razbio, SAD ne može da se sastavi: Keln doživeo blamažu u Nemačkoj, ali to nije njegov jedini problem pred dolazak u Beograd

Večernje novosti 09.10.2022  |  Novosti online
Partizan ga razbio, SAD ne može da se sastavi: Keln doživeo blamažu u Nemačkoj, ali to nije njegov jedini problem pred…

FUDBALERI Kelna doživeli su težak poraz pred gostovanje u Humskoj, a to nije jedini problem za "jarčeve" pred duel Lige konferencija.

Foto: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL Marvin Fridrih je u 27. minutu Borusiji doneo vođstvo, sjajno je reagovao nakon kornera po desnoj strani. Četiri minuta trajala je radost domaćina, Florijan Kajnc izjednačio je sa penala. Treba napomenuti da je strelac gola za goste u 45. minutu isključen iz igre, zbog drugog žutog kartona kada je napravio penal. Rami Bensebaini je samo minut kasnije, takođe sa najstrože kazne ponovo Menhengladbahu doneo vođstvo 2:1. Dodatnu