Dve velike serije Igokee kobne po mladost Mege, Rej pogurao goste do trijumfa u Beogradu!

Sportske.net 09.10.2022  |  Sportske.net

U drugom kolu AdmiralBet ABA lige, košarkaši Igokee savladali su Megu u Beogradu rezultatom 76:87 (18:19, 18:25, 23:14, 16:29).

Nakon rezultatske klackalice u prvoj četvrtini, gosti su prvi uspeli da steknu značajniju prednost u drugoj deonici u kojoj su zahvaljujući seriji 10:2 otišli na "plus sedam" na poluvremenu. Zaigrali su izabranici Marka Baraća dosta bolje u trećoj četvrtini, te su pred poslednjih deset minuta uspeli da preokrenu rezultat i povedu sa dva poena razlike. Međutim, odmah na početku poslednje četvrtine usledila je velika serija Igokee 8:0 nakon čega su gosti dodatno