Džentlmenski gest fudbalera Ferencvaroša Sanogo zbog povrede morao da napusti teren, igrač domaćih izveo potez vredan divljenja

Alo 13.10.2022
Džentlmenski gest fudbalera Ferencvaroša Sanogo zbog povrede morao da napusti teren, igrač domaćih izveo potez vredan…

Peh za crveno-bele

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Budimpešti protiv Ferencvaroša utakmicu četvrtog kola Lige Evrope. Posle prvih 45 minuta domaćin vodi 1:0 golom Zakariesena. Igrao se 22. minut kada je Seku Sanogo morao da napusti teren zbog povrede. Zamenio ga je Kings Kangva, a kako javlja naš reporter koji se nalazi na licu mesta, Muhamed Bešić je izveo džentlmenski potez kada je igraču crveno-belih pomogao da izađe iz igre. Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk