Zvezda se provukla u Kragujevcu Hrabra borba Radničkog, ali su crveno-beli preko Kataija, golom sa bele tačke, došli do nova tri boda u prvenstvu

Alo 16.10.2022
Zvezda se provukla u Kragujevcu Hrabra borba Radničkog, ali su crveno-beli preko Kataija, golom sa bele tačke, došli do nova…

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Kragujevca rezultatom 1:0, golom Kataija iz penala

Odlučujući trenutak dogodio se u 74. minutu, kada je Katai uz mnogo sreće postigao gol iz penala. Prethodno je napravljen faul nad Aleksandrom Pešićem u šesnaestercu domaćih. Prilikom šuta sa bele tačke, golman Raičević je zakačio loptu, bio veoma blizu da odbrani, ali ona se odbila od zemlju i nakon toga dobila povratnu putanju ka golu. Zvezda je postigla gol i u 31. minutu, Ivanić je bio strelac, ali je pre toga Ben bio u ofsajdu, tako da je gol opravdano