Posle partizana i Zvezda pala u Vitoriji Crveno-beli se "raspali" u drugom poluvremenu i doživeli ubedljiv poraz

Alo 19.10.2022

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u Vitoriji od Baskonije sa 92:75 u utakmici trećeg kola Evrolige.

Tako su crveno-beli upisali i treći poraz, dok je španski tim zadržao maksimalan učinak. Baskonija je u prošlom kolu pobedila Partizan, a sada je bila kobna i po drugi srpski klub. . @Baskonia goes OFF for the win! #EveryGameMatters pic.twitter.com/6YNgbYNAFS — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) October 19, 2022 Zvezda je odigrala dosta dobro u prvom poluvremenu, naročito u fazi napada, pa su na odmor otišli sa vođstvom 47:42. Prva četvrtina protekla je u