Zvezda doživela treći poraz u evroligi: Neverovatan šut Baskonije presudio crveno-belima

Večernje novosti 19.10.2022  |  Č. V.

CRVENA zvezda odigrala je dobre tri četvrtine protiv Baskonije, ali je neverovatan šut domaćina presudio crveno-belima na ovoj utakmici. TIm iz Vitorije je slavio u 3. kolu Evrolige sa 92:75.

Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda Nestvarno deluje šut tima iz Španije na startu sezone. Posle 17 trojki koliko su dali Partizanu, protiv drugog beogradskog kluba su imali fantastičnih 19/36 (52,8%). Kada jedna ekipa tako šutira rival ima malo šansi da se nada dobrom rezultatu. Izrabnici Vladimira Jovanovića odigrali su dobre tri četvrtine, posebno prvo poluvreme. Posle 20 minuta imali su prednost od pet razlike - 42:47. Ipak, u trećem kvartalu skoro sve što su šutnuli