Mitrović nastavio da rešeta u preokretu Fulama Kiks Arsenala, "lisice" se igrale sa "vukovima", silna Aston Vila

Alo 23.10.2022

Fudbaleri Fulama pobedili su na gostujućem terenu Lids sa 3:2 u utakmici 13. kola Premijer lige

Tim Marka Silve je do trijumfa stigao posle preokreta, a izjednačujući gol na utakmici bilo je delo našeg Aleksandra Mitrovića. LEEDS UNITED 1-1 FULHAM ⚽ 26' Aleksandar Mitrović ( #FFC) pic.twitter.com/rXK0aUGiYv — All goals replay (@goalsreplayg) October 23, 2022 ALO/D.L. 19:01 ALO/D.L. 16:40 ALO/D.L. 15:32 ALO/D.L. 15:25 Domaći su poveli u 20. minutu preko Rodriga, ali slavlje Lidsa nije mnogo trajalo. Mitrović je glavom posle kornera glavom u 26. minutu poravnao