Najluđi meč u sezoni: Zvezda s dva igrača više u 97. minutu dala gol za pobedu u Nišu (video)

Večernje novosti 23.10.2022  |  Č. V.

KAKVA utakmica u Nišu. Najluđi meč sezone odigrali su Radnički i Crvena zvezda, a gosti su slavili sa 2:1 i to pogotkom u sedmom minutu nadoknade vremena.

FOTO: FK Crvena zvezda Strelac odlučujućeg gola za crveno-bele bio je Aleksandar Pešić koji je postigao i prvi gol za svoj tim. Ipak, ono što smo videli na "Čairu" ja zaista za knjigu. Bilo je i dva crvena kartona, poništen penal, burne reakcije Nenada Lalatovića, gol domaćih sa igračem manje i na kraju trijumf gostiju u ludoj završnici. Od starta se videlo da će biti žestoke borbe. Bilo je grubih startova na obe strane i ranih žutih kartona, a bilo je i šansi.