POLUVREME - Bajern na Nou Kampu kao kod kuće, Ćabi Alonso remeti Čolove planove!

Sportske.net 26.10.2022  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta, videli smo veoma raspoložene timove u petom kolu Lige šampiona.

U okviru grupe A, Napoli je na pravom putu da obezbedi prvo mesto u grupi pošto vodi rezultatom 2:0 protiv Rendžersa u Italiji golovima Đovanija Simeonea. Na utakmici u Amsterdamu za Liverpul vodi sa 1:0, Ajaks je imao terensku inicijativu, ali je u finišu poluvremena pogodio Mohamed Salah. Nunjez se nakon toga obrukao kada je pogodio stativu ispred praznog gola na svega nekoliko metara. Bajer iz Leverkuzena vodi protiv Atletika u Madridu sa 2:1, četa Ćabija Alonsa