Podvig zvezdinih omladinaca u ligi šampiona: Crveno-beli bili pred porazom, a onda je na scenu stupio novi prvotimac

Večernje novosti 25.10.2022  |  Novosti online

OMLADINCI FK Crvena zvezda uspeli su da naprave podvig i neporaženi se vrate iz Holandije, pošto su protiv AZ Alkmara odigrali 2:2 u 2. kolu Lige šampiona.

FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić Ništa nije slutilo da će ovakav ishod biti nakon 90 minuta, jer su domaći nakon prvog poluvremena imali prednost od 2:0. Ipak, crveno-beli su u druti deo meča ušli rešeni da izbegnu poraz. Posle samo tri minuta igre u nastavku novi prvotimac Zvezde Jovan Mijatović je smanjio rezultat. Isti igrač se u 83. minutu našao u ulozi asistenta, a strelac je bio Aleksej Vukičević. Priliku da gostima donese veliki preokret imao je Stefan