Trinkijeri posle petog poraza Čestitam Zvezdi, individualna igra je najbitnija za pobedu

Alo 28.10.2022

Trener Bajerna Andrea Trinkijeri održao je zanimljivu konferenciju za medije posle poraza od Crvene zvezde

Crveno-beli su slavili rezultatom 78:73, a nemački tim je ostao bez ijedne pobede na skoru 0-5. -Čestitam zvezdi. Verujem da je individualna igra bila najbitnija za pobedu. Sporo smo počeli, bili bolji u drugoj četvrtini i dve bitne situacije u drugoj su promenili momentum, trojke Vildose i Nedovića - rekao je Trinkijeri. -U drugom poluvremenu nismo bili dovoljno agresivni u napadu. Nismo davali otvorene šuteve i tako je teško igrati, posebno ovde. Koliko se