„Управо смо научили важну лекцију о Путиновом блефирању“
Данас 03.11.2022 | Н1 инфо

На крају је Владимир Путин одустао. Суочен са блокирањем бродова који су превозили жито из Украјине или прец́утним признањем да су његове претње биле блеф, лидер Кремља одлучио је да не погоршава глобалну кризу са храном, пише у својој анализи Гардијан. Повлачење Русије из споразума који је дозвољавао извоз жита из Украјине преко Црног мора припремало се недељама. Русија је запретила да ц́е то учинити након експлозије моста на Криму у октобру и поново након

![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/712/40921712xjjdql.jpg)
![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес индијског борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/632/40921632kvyiky.jpg)



