(Видео) "Срећан рођендан жено: Моја!" Бастијан честитао Ани Ивановић рођендан на српском, објавио и фотку са Калемегдана
Блиц 06.11.2022

Бастијан Швајнштајгер, бивши немачки фудбалер, тренутно борави у Београду, а својој супрузи Ани Ивановић је на дирљив начин честитао рођендан.
Бастијан је, наиме, јуче објавио фотографију са Калемегдана и у опису написао: "Београд увек вреди посетити". Данас је одушевио многе када је на свом Твитеру окачио видео честитку за своју супругу и то на српском језику. - Срећан рођендан жено моја, волим те пуно! Иначе, бивша тенисерка Ана Ивановић (33) у браку са фудбалером Бастијаном Швајнштајгером (36) 2018. године добила сина Луку, док је већ наредне добила још једног наследника Леона. ВИДЕО: Ана Ивановић:






