Nema golova u humskoj: Pazarci odolevaju napadima Partizana – Fejsa promašio prazan gol! (video)

Hot sport 13.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Uzbudljiva utakmica! Fudbaleri Partizana u 19. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije dočekuju ekipu Novog Pazara.

Rezultat na poluvremenu je 0:0 Prvu kakvu takvu priliku videli smo u 11. minutu. Nakon centaršuta, udarac ka golu uputio je Rikardo Gomeš, ali nije bilo većih problema za nekadašnjeg golmana Partizana, a danas čuvara mreže Novog Pazara, Filipa Kljajića. Ipak, gosti su došli do prve ozbiljnije šanse i to samo dva minuta kasnije. Nenad Gavrić je ubacio loptu po zemlji, Majdevac je lepo primirio i namestio se, ali ipak pogodio samo spoljni deo mreže. Crno-beli su