Srbin je heroj ‘Vučice’: Matić spasao Romu pogotkom u 94. minutu, Milinković-Savić ljutito vadio loptu iz mreže! (video)

Hot sport 13.11.2022  |  HotSport
Srbin je heroj ‘Vučice’: Matić spasao Romu pogotkom u 94. minutu, Milinković-Savić ljutito vadio loptu iz mreže…

Reprezentativac Srbije ostao nesavladan posle penala, ali nije zaustavio nekadašnjeg saigrača iz nacionalnog tima! Fenomenalnu fudbalsku predstavu na stadionu ‘Olimpiko‘ pružili su igrači Rome i Torina, koji su nakon nešto više od 90 minuta borbe morali da se zadovolje podelom plena.

Utakmica 15. kola italijanskog nacionalnog prvenstva završena je rezultatom 1:1. Prava infarkt završnica viđena je na velelepnom stadionu u prestonici Italije. Heroj rimske ‘Vučice‘ bio je srpski vezista, Nemanja Matić, koji je pogotkom u 94. minutu doneo bod svom timu. Prvo poluvreme proteklo je u prilično izjednačenom odnosu snaga, uzevši u obzir da je gostujući sastav bio za nijansu konkretniji. Popularni Bikovi su uputili sedam udaraca na gol rivala u prvih 45