Švajcarci se propisno izblamirali pred start mundijala! Gana demolirala ljutog rivala Srbije - ovako moramo protiv njih!

Kurir 17.11.2022

Fudbaleri Gane pokazali su danas Srbiji kako treba protiv Švajcaraca! Reprezentacija Švajcarske doživela je ozbiljan šamar pred put u Katar! Naš rival u grupi G u generalnoj probi poražen je od Gane u Abu Dabiju rezultatom 2:0.

Strelci su za afričku selekciju bili Salisu u 70, odnosno Semenjo u 74. minutu Iako su golovi pali u finišu utakmice, Gana je apsolutno zasluženo ostvarila ubedljiv trijumf protiv potpuno razbijenog tima Murata Jakina. Švajcarska na ovom meču nije pokazala praktično ništa! Imali su dve solidne prilike u prvom poluvremenu i to je sve! Popularne Sajdžije potpuno su podbacile u poslednjoj proveri za Mundijal. Gana je kontrolisala meč, držala loptu u svom posedu,