Veliko iznenađenje u Kataru: Saudijska Arabija u sjajnom meču pobedila Argentinu

Radio 021 22.11.2022  |  021.rs

Reprezentacija Saudijske Arabije iznenadila je favorita Argentinu, pobedivši je rezultatom 2:1, u utakmici grupe C na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Malo ko je očekivao ovakav ishod meča, ali je borbena Saudijska Arabija uspela da sruši Argentince predvođene jednim od najboljih fudbalera svih vremena - Mesijem. Argentina je krenula sigurno, već u osmom minutu su Saudijci platili ceh grube igre i sviran je penal. Mesi je rutinski plasirao loptu u mrežu. Nastavila je Argentina da bude dominantnija, postigli su još tri gola u prvom poluvremenu, ali sva tri puta su se Gaučosi našli u ofsajdu. Riskantna saudijska