Izvor: Kurir arhiva vesti 23.11.2022
Pogledajte! U policijskoj akciji mardin uhapšeni članovi krimi grupe: Dvoje u bekstvu, zgrnuli silne pare (video)
Kurir 23.11.2022
Po nalogu Tužilašta za organizovani kriminal nakon višemesečnog predistražnog postupka danas su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Direkcije policije - Uprave kriminalističke policije, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala… »
Ništa bez Amerike: Kurti reaguje jedino na pritiske Amerikanaca! Sledeće godine Vašington preuzima dirigentsku palicu od EU
Kurir 23.11.2022
Poslednje poglavlje u rešavanju kosovskog pitanja jasno je pokazalo da je uticaj SAD u Evropi veliki, na Balkanu ključan, a kod Albanaca presudan, ocenjuju sagovornici Kurira. Ono što Evropska unija (EU) i njen šef diplomatije Đuzep Borelj nisu… »
Alijev se nasmejao od srca Vučić: On je sad najpopularniji čovek u Evropi! Što ga vole, što ga mole kad su gasna velesila
Kurir 23.11.2022
* Predsednik Alijev svečano dočekan himnom i plotunima, posle čega je usledio naklon predsednika srpskoj zastavi * Posle šetnje, predsednici razgovorali oči u oči iza zatvorenih vrata * Predsednici Vučić i Alijev potpisali Memorandum o strateškom… »
Savet bezbednosti UN održaće hitan sastanak na zahtev Zelenskog: Ruski raketni napadi oštetili ključnu infrastrukturu…
Kurir 23.11.2022
Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija večeras će održati hitan sastanak o najnovijim ruskim napadima širom Ukrajine, a na zahtev ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog. Portparol američke misije pri UN rekao je da su SAD… »
Odluka o učenicima koji su maltretirali profesorku u Trsteniku: Nastavničko veće još zaseda
Kurir 23.11.2022
Iako su neki mediji objavili da je Nastavničko veće Tehničke škole u Trsteniku donelo odluku da đake koji su maltretirali profesorku izbaci iz škole, slučaj nasilja nad profesorkom još nema zvanični epilog. Naime, sednica Nastavničkog veća… »
Brazilci u neverici posle ove izjave piksija! Jedan navijač napisao: Voleo bih da imam optimizam ljudi iz Srbije!
Kurir 23.11.2022
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi pre prvog meča Orlova na Mundijalu u Kataru, održao je vrlo zanimljivu konferenciju za štampu, a jedan njen deo izazvao je ogromnu pažnju u brazilskoj javnosti. Naime, popularni brazilski portal… »
Pregovori u Briselu upravo ulaze u završnicu: Traži se rešenje za krizu sa registarskim tablicama na KiM
Kurir 23.11.2022
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak sastao se u Briselu sa glavnim pregovaračima Petrom Petkovićem i Besnikom Bisljimijem. Nakon dva sata razgovora u Briselu između Petra Petkovića i Besnika Bisljimija pod… »
Ovo je napadač koji je počinio masakr u vidržiniji! Pobio zaposlene, pa izvršio samoubistvo: Očevici opisali jezive scene…
Kurir 23.11.2022
Naoružani napadač, koji je počinio masakr u robnoj kući Volmart u američkoj saveznoj državi Virdžinija, identifikovan je kao Andre Bing, menadžer u prodavnici, koji je ubio šest saradnika pre nego što je izvršio samoubistvo. Na Fejsbuku je… »
Mundijal, 4. Dan: Sumiramo dan - ludilo Asana, furiozna Španija, talična Belgija i nula Hrvata
Kurir 23.11.2022
Dobro došli na Kurirov blog uživo! Počelo je Svetsko prvenstvo u fudbalu, a Kurir je rešio da vas na najbolji način informiše o svim mundijalskim dešavanjima. I to iz minuta u minut! U našem blogu uživo na jednom mestu će pronaći najnovije… »
TEŠKA SAOBRAĆAJKA na PUTU NOVI SAD-BEOGRAD: Dva šlepera u PLAMENU, strahuje se šta je sa vozačima (VIDEO)
Kurir 23.11.2022
Na autoputu Novi Sad-Beograd, danas je oko 15 časova došlo do teške saobraćajne nezgode. U udesu su učestvovala dva šlepera, a pri sudaru oba teretna vozila su se zapalila. Nesreća je potpuno obustavila saobraćaj u smeru ka Beogradu. 00:07 TEŠKA… »