Enrikeova deca terorisala i razmontirala kostariku! Nikada u istoriji Mundijala se ovo nije desilo (video)

Kurir 23.11.2022

Fudbaleri Španije demonstrirali su silu u drugoj utakmici prvog kola grupe E protiv Kostarike - 7:0.

Od početka je bilo jasno da je Španija prejak tim za Kostarikance. Smenjivali su se napadi Crvene furije jedan za drugih, a vrlo brzo je pukla odbrana Kostarike. Dani Olmo, koji je bio jedan od najraspoloženijih igrača na terenu, postigao je gol u 11. minutu nakon sjajne kombinacije sa Gavijem. Magnificent SEVEN! 🇪🇸 FULL-TIME: Spain 7-0 Costa Rica 😲 pic.twitter.com/9cbn0LFR91 — Sky Sports News (@SkySportsNews) November 23, 2022 Do poluvremena su Španci bili