Megasenzacija! Nemci nokautirani! Bivši fudbaler Partizana doneo pobedu Japanu! (video)

Kurir 23.11.2022

Fudbaleri Japana napravili su novo iznenađenje na Mundijalu, pobedom nad Nemačkom nakon preokreta rezultatom 2:1 (0:1).

Apsolutni junak Japana je bivši fudbaler Partizana, Takuma Asano. U prvom poluvremenu viđena je potpuna dominacija Nemačke. Japanci su zapretili samo u uvodnim minutima utakmice, kada je opravdano poništen gol Maedi. U nastavku su Panceri pokušavali najčešće šutevima iz distance, ali bezuspešno. Ključan trenutak u prvom poluvremenu dogodio se u 32. minutu kada je Raum fauliran u šesnaestercu Japana od strane golmana Gonda. Ilkaj Gundogan je bio siguran sa bele