Snimak svih golova i velikog preokreta Japana protiv Nemačke - bivši igrač Partizana presudio „pancerima”

Politika 23.11.2022

Fudbaleri Japana priredili su novo veliko iznenađenje na Mundijalu u Kataru pošto su posle preokreta savladali jednog od najvećih favorita za titulu – Nemačku sa 2:1. „Panceri” su dobro otvorili utakmicu pošto su sredinom prvog poluvremena poveli golom Gundogana iz penala.

Prethodno je golman Japana napravio prekršaj nad Raumom. Your browser doesn’t support video. Please download the file: video/youtube Japanci su zaigrali bolje u drugom poluvremenu, a hrabra igra im se isplatila u 75. minutu. Izjednačenje je doneo Doan golom sa pet metara nakon asistencije Minamine. Your browser doesn’t support video. Please download the file: video/youtube Iako su imali pozitivan rezultat fudbaleri Japana su nastavili sa napadima, želeći da stignu