Švajcarci teškom mukom izborili pobedu! Nisu pokazali ništa, al stigoše do velika tri boda! Kamerun nije za potcenjivanje! (video)

Kurir 24.11.2022
Švajcarci teškom mukom izborili pobedu! Nisu pokazali ništa, al stigoše do velika tri boda! Kamerun nije za potcenjivanje…

Fudbaleri Švajcarske teškom mukom savladali su reprezentaciju Kameruna 1:0 u prvom meču G grupe na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Strelac jedinog gola na meču bio je Embolo u 48. minutu meča nakon asistencija Đerdana Šaćirija. Switzerland begin #Qatar2022 with three points! 🇨🇭 @adidasfootball | #FIFAWorldCup — FIFA World Cup (@FIFAWorldCup) November 24, 2022 Kamerun je bi znatno bolja i opasnija ekipa u prvom poluvremenu, imali su "Neukrotivi lavovi" nekoliko sjajnih šansi, ali nisu ih realizovali. Prvi šansu na utakmici imao je Brajan Mbeumo, koji je u desetom minutu utrčao u kazneni prostor