Švajcarska slavila protiv Kameruna: Fudbaler nije proslavljao gol protiv zemlje u kojoj je rođen

Radio 021 24.11.2022  |  021.rs

Reprezentacija Švajcarske savladala je ekipu Kameruna, rezultatom 1:0, u grupi G, u kojoj se takmiči i reprezentacija Srbije.

Pobednički gol Švajcarcima doneo je Embolo u 48. minutu. Reprezentacije u jednoj od težih grupa na šampionatu počelo su svoje nadmetanje, a Švajcarci su uspeli da upišu tri boda. Kamerun je imao prvu pravu priliku na meču, kada je Ekambija šutirao, ali je lopta otišla iznad prečke. U prvom poluvremenu Kamerun je, po šansama, bio dominantniji, a Jan Zomer, golman Švajcarske, u nekoliko navrata je pokazao umeće, uspevši da sačuva gol svog tima, te se na pauzu otišlo