Domaćin se oprostio od mundijala Senegal ubedljivo slavio i ostao u igri za osminu finala

Alo 25.11.2022

Fudbalska reprezentacija Senegala pobedila je Katar sa 3:1, u utakmici drugog kola grupe A na Svetskom prvenstvu.

Katar je ovim porazom ostao bez šanse da se plasira u nokaut fazu, dok će Sengal utakmicu odluke odigrati protiv Ekvadora. Katar je u 15. minutu minutu prvi put pripretio, na odbitak je naleteo Arif, volej udarcem je pokušao da iznenadi golmana gostujućeg tima, ali bezuspešno. Senegalci su kontrolisali igru na terenu, držali su posed, s vremema na vreme pretili, ali bezopasno. U 34. minutu igrači Katara tražili su penal posle jednog duela Afifa i protivničkog