Svetsko prvenstvo u Kataru: Švajcarska povela, Srbija preokrenula, ali posle 45 minuta ipak nerešeno - 2:2

Radio 021 02.12.2022  |  BBC News na srpskom

Reprezentaciji Srbije za plasman u nokaut fazu Svetskog prvenstva u Kataru potrebna je pobeda nad Švajcarskom - na poluvremenu je 2.2

Georgi Licovski/EPA-EFE/REX/Shutterstock Fudbaleri Srbije na ovom meču dobili su priliku kakvu su želeli - sve drže u sopstvenim rukama, ali je za 45. minuta protiv Švajcarske viđeno dosta drame. Švajcarska je povela 1:0 golom Džerdana Šaćirija iz 21. minuta, ali je samo nekoliko minuta kasnije glavom poravnao Aleksandar Mitrović, da bi potom Dušan Vlahović Srbiji doneo prednost. Izjednačujući gol za Švajcarsku dao je Bril Embolo u 44. minutu. Srbija je u 10.