Kristijan je u nošnji obišao Orlove pred Švajcarsku pa otkrio Sputnjiku: „Ima nade, svi su spremni!“
Sputnik 02.12.2022
![Kristijan je u nošnji obišao Orlove pred Švajcarsku pa otkrio Sputnjiku: „Ima nade, svi su spremni!“](https://nstatic.net/img/logo/s/sputnik.png)
Fudbaleri Srbije od 20 časova imaće veliku podršku na stadionu „974“ u Dohi, gde moraju da izbore pobedu nad Švajcarskom za plasman u nokaut fazu Mundijala. Tribine stadiona biće obojene u boje srpske zastave što je za Sputnjik potvrdio Kristijan Radovanović, navijač koga je Srbija upoznala kada ga je Aleksandar Mitrović slučajno pogodio loptom.
Stadion od kontejnera od 20 časova zagrmeće uz zvuke himne „Bože pravde“, a srpski ponos moraće da pobedi ukoliko Orlovi žele osminu finala. U tome će fudbalerima pomoći brojni navijači koji će kao reprezentativci koji ostavljaju srce na terenu ostaviti dušu na tribinama. Potvrdu da se sprema fantastična atmosfera dao nam je Kristijan Radovanović, mladi srpski navijač koji se nalazi u Dohi kako bi bodrio reprezentaciju. Kristijan poznaje jednog od