Duško Ivanović: Veoma sam zadovoljan sa drugih 20 minuta, Stefan je bio lider i pravi plejmejker

Danas 02.12.2022  |  N. M.

Uspela je Crvena zvezda da posle trijumfa u večitom derbiju ostane na pobedničkom kursu.

Protiv Virtusa je ostvarila četvrtu uzastopnu evroligašku pobedu, ukupno šestu od dolaska Duška Ivanovića, koji je time podebljao perfektan učinak – 83:74. „Veoma bitna utakmica i pobeda za nas sa dva različita poluvremena. U prvom smo igrali malo bez energije, bez jasnih ideja u odbrani, bez strpljenja u napadu, ali u drugom delu je bilo totalno drugačije u ovom aspektu. U prvom poluvremenu smo igrali sa mnogo grešaka, ali sam jako zadovoljan sa poslednjih 20