Neverovatan propust! Loris izjednačio rekord po broju nastupa, Žiru oborio po golovima, ali su ostali u senci ovog Francuza video

Kurir 04.12.2022
Neverovatan propust! Loris izjednačio rekord po broju nastupa, Žiru oborio po golovima, ali su ostali u senci ovog Francuza…

Francuska je pobedom protiv Poljske (3:1), obezbedila plasman u četvrtfinale Mundijal, a golman "trikolora" Loris je izjednačio rekord po broju nastupa sa Lilijanom Tiramom, dok je Žiru postao najbolji strelac u istoriji reprezentacije.

Ipak, 42 minuta slave imao je i Žils Kunde. On je utakmicu počeo sa tri zlatna lančića oko vrata, a arbirtima je bilo potrebno skoro celo jedno poluvreme da to uvide i reaguju. Tek kada se u 42. minutu spremao da izvede aut, linijski sudija ga je upozorio i rekao mu da neće moći da se vrati u igru dok ne skine lančiće. On je tada otišao do klupe i odložio svoju amajliju. Kounde chains taken off pic.twitter.com/U85OLJhwkv — OLIKING200™ (@OLIKING200) December 4, 2022