Ludi večiti derbi, kao nikada pre! Crvena zvezda nokautirala Partizan u istorijskom okršaju

Večernje novosti 08.12.2022  |  A. Ilić

KOŠARKAŠI Crvene zvezde upisali su petu pobedu u nizu u Evroligi, četa Duška Ivanovića" uzela je skalp i gradskom rivalu Partizanu i to u neverovatnom evroligaškom derbiju. Slavili su crveno-beli i to trojkom Nedovića u poslednjim sekundama 73:76

FOTO: M. Vukadinović Svedočila je Srbija prvom "večitom" derbiju u Evroligi, a navijači Zvezde i Partizana imali su priliku da gledaju neverovatan meč. Uspela je ekipa sa Malog Kalemegdana da savlada Asvel, Alba, Makabi i Virtus, a Beograd je danas gledao fantastičan derbi protiv Partizana, u kome je gost produžio seriju na pet pobeda. Prvu četvrtinu otvorio je bolje Partizan, a to ponajviše zahvaljujući skokovima u napadu, kojih je samo u prvom poluvremenu imao