Mesi, pa alvarez! Hrvati u potpunom "nokdanu", pogledajte kako su Gaučosi za pet minuta bacili Vatrene na kolena! Video

Kurir 13.12.2022

U toku je prva polufinalna utakmica Mundijala u Kataru.

Nakon prvih 45 minuta igre, Argentina vodi protiv Hrvatske rezultatom 2:0. Gaućosi su došli do prednosta u 34. minutu, kada je Livaković oborio Alvareza ispred svog gola. Orsato nije imao dilemu, pokazao je na belu tačku, a Mesi je silovito zakucao loptu pod prečku. Gol de Messi, de penalti. Adelanta a Argentina y la acerca a la final de la #FIFAWorldCup #Qatar2022 pic.twitter.com/dUIA6cCd7V — David Ferrís (@DavidFerriis8) December 13, 2022 Samo pet minuta kasnije,