Vodena stihija preti da odnose najveću turističku atrakciju: Protok Drine 2000 kubika u sekundi a tek se očekuje vrh poplavnog talasa, svi se nadaju da će kućica na steni izdržati (FOTO)(VIDEO)
RINA 17.12.2022
![Vodena stihija preti da odnose najveću turističku atrakciju: Protok Drine 2000 kubika u sekundi a tek se očekuje vrh…](https://nstatic.net/img/logo/s/rina.png)
Pretraga Registracija Vodena stihija preti da odnose najveću turističku atrakciju: Protok Drine 2000 kubika u sekundi a tek se očekuje vrh poplavnog talasa, svi se nadaju da će kućica na steni izdržati (FOTO)(VIDEO) Bajina Bašta - Obilne padavine povećale su vodostaj reke Drine kod Bajine Bašte, trenutni protok vode je oko 2000 kubika u sekundi a vrh poplavnog talasa očekuje se oko 18 časova. Vodena stihija preti da se izlije na okolno zemljište, a na udaru bi