Praznik košarke i sporta u hali Kej – sve selekcije KK Pirota na okupu
Pirotske vesti 24.12.2022
![Praznik košarke i sporta u hali Kej – sve selekcije KK Pirota na okupu](https://nstatic.net/img/logo/s/pirotske-vesti.png)
Danas je u hali Kej organizovan tradicionalni susret svih selekcija KK Pirota na kome su mladi talentovani košarkaši prezentovali svoje veštine a gradonačelnik Pirota mr Vladan Vasić i uprava kluba, podelila je mladim nadama pirotske košarke simbolične novogodišnje poklone.
Gradonačelnik Pirota mr Vladan Vasić kazao je da je srećan kad vidi pune sportske terene. -Mislim da Grad ulaže pristojna sredstva u sportske klubove, ove godine smo izdvojili 82 miliona dinara samo za sportske klubove, još 130 miliona za rad Sportskog centra. Uskoro nas očekuje i otvaranje Božićne škole sporta kada očekujemo da bukvalno sva deca, i ona koja se ne bave sportom, izaberu sportske aktivnosti i bave se sportom. Želimo da se deca osećaju lepo, razvijaju