Okršaj Srba pripao Mitroviću i Maksimoviću, sjajni Borha Majoral koban po Rajkovića!

Sportske.net 30.12.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Hetafea savladali su na domaćem terenu ekipu Majorke rezultatom 2:0 u okviru 15. kola španske Primere.

Bio je to okršaj četvorice reprezentativaca Srbije od kojih su trojica upisala i minute - Predrag Rajković i Matija Nastasić u dresu Majorke, Stefan Mitrović u Hetafeu, dok je Nemanja Maksimović meč ispratio s klupe. U prvom poluvremenu nismo videli praktično niti jednu priliku, kraj tog dela meča obeležila je odluka sudije Rohasa da se predomisli posle VAR asistencije i ne dosudi penal za Majorku posle igranja rukom. Na početku drugog dela igre, domaćin je stigao