Crvena zvezda Meridianbet trijumfovala u Skoplju: Sjajni Kampaco vodio crveno-bele do pobede

Euronews 08.01.2023  |  Autor: Euronews

​Košarkaši Crvene zvezde Meridianbeta su ubedljivo slavili na gostovanju MZT-u sa 80:57 (17:15, 19:18, 27:8, 17:14) u okviru 14. kola AdmiralBet ABA lige.

Mučili su se gosti tokom celog prvog poluvremena, da bi u nastavku već u trećoj četvrtini stvorili veliku razliku i na taj način prelomili meč u svoju korist. Izabranici Dragana Nikolića su tokom uvodnih dvadeset minuta bili potpuno ravnopravan rival, koji je čvrstom odbranom uspevao da drži korak za protivnikom. Nije išlo mnogo toga od ruke crveno-belima na startu, ali su ipak na poluvreme otišli sa tri poena prednosti. Odlučujući period bila je treća četvrtina,