Novi dokaz! "imam snimke brajana volša": Isplivao dokument iz policije koji rešava slučaj - zbog ovoga je uhapšen muž (foto)
Kurir 17.01.2023
![Novi dokaz! "imam snimke brajana volša": Isplivao dokument iz policije koji rešava slučaj - zbog ovoga je uhapšen muž…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Na društvenim mrežama pojavio se dokument koji bi možda mogao da reši slučaj nestale Beograđanke Ane Volš.
Naime, isplivao je policijski izveštaj u kom se navodi da se javio muškarac koji tvrdi da ima snimke sa sigurnosnih kamera na kojima se vidi Brajan Volš. Izveštaj se odnosi na 8. januar, a muškarac sa snimcima je zapravo komšija bračnog para Volš. Kako se može videti, u policijskom dokumentu piše da je muškarac pozvao policiju Kohaseta u vezi sa slučajem nestale Ane Volš. - Ima kameru u dvorištu koja bi mogla da pokaže ukoliko se dogodio incident - piše u