Pokazivao Novaku "ja sam gazda", pa počišćen: Posle ovog poteza Đoković ga častio đevrekom!

Mondo 19.01.2023  |  Milutin Vujičić

Novak Đoković nije zadovoljan što je Enco Kuako bio pomalo arogantan posle srećnog osvajanja seta, pa mu je brzo uzvratio. Na terenu.

Novak Đoković nije zadovoljan što je Enco Kuako bio pomalo arogantan posle srećnog osvajanja seta, pa mu je brzo uzvratio. Na terenu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Australijan opena pošto je pobedio Enca Kuakoa (3:1), iako je imao probleme sa povredom, ali i pijanim navijačima. Đoković se posebno namučio u drugom setu kada u taj-brejku nije uspeo da "slomi" otpor Francuza, a nakon što je Kuako iskoristio prvu set-loptu i izjednačio rezultat