Prelep dan u dortmundu Borusija slavila uz "kišu golova", napadač pobedio rak i vratio se na teren

Alo 22.01.2023

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su danas na svom terenu Augsburg sa 4:3, u utakmici 16. kola Bundeslige.

Borusija je povela golom koji je Džud Belingem postigao u 29. minutu, a izjednačio ja Arne Majer u 40. Dva minuta kasnije novu prednost domaćima doneo je Niko Šloterbek, a novo izjednačenje obezbedio je Ermedin Demirović pogotkom u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Sebastijan Haler koji je nedavno pobedio rak, vratio se na teren posle duže pauze. The moment. pic.twitter.com/pSu6CY3cgf — Borussia Dortmund (@BlackYellow) January 22, 2023 Dortmund je prekinuo