Union juriša ka tituli: Berlinci napravili novi korak ka senzacionalnom rezultatu!

Hot sport 25.01.2023  |  Jovan Jovanović

Njihova avantura se nastavlja Fudbaleri Union Berlina pobedili su Verder Bremen rezultatom 2:1 u 17. kolu Bundeslige.

Bajernov kiks i remi sa Kelnom iskoristio je drugoplasirani tim na tabeli, Union Berlin. Oni su sa 2:1 pobedili Verder Bremen na nezgodnom gostovanju i momcima u zelenom naneli četvrti uzastopni poraz. Amos Piper je u 13. minutu pogodio za vođstvo Verdera i onda sledi potom. Samo pet minuta kasnije Janik Haberer donosi izjednačenje, da bi na startu drugog poluvremena, odnosno u 46. minutu Berens doneo tri boda. <br /> Standings provided by Sofascore 0 0