Zvezda na mihinom oproštaju remizirala sa vojvodinom Crveno-beli na otvaranju prolećnog dela prvenstva nisu uspeli da slave u derbiju kola

Alo 04.02.2023
Zvezda na mihinom oproštaju remizirala sa vojvodinom Crveno-beli na otvaranju prolećnog dela prvenstva nisu uspeli da slave u…

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrali su nerešeno (1:1) u 20. kolu fudbalske Superlige Srbije

Crvena zvezda je krenula silovito od prvog sudijskog zvižduka, odmah se videlo da izabranicima Miloša Milojevića isključivo pobeda dolazi u obzir. Ništa nisu želeli da prepuštaju slučaju, već su konstantnim napadima želeli da probaju da dođu do ranog vođstva. Ipak, Novosađani su igrali disciplinovano tokom svih 90 minuta, uspešno su odolevali napadima Crvene zvezde i stigli do vrednog boda. Prvu pravu priliku domaći fudbaleri su imali već u 9. minutu, kada je