Pala šestica u volfsburgu: Bajern razmontirao domaćina u pravoj goleadi! (video)

Hot sport 05.02.2023  |  Jovan Jovanović

Odlična utakmica za izabranike Julijana Nagelsmana Fudbaleri Bajerna iz Minhena upisali su novu pobedu na gostovanju ekipi Volfsburga u okviru 19. kola nemačke Bundeslige, a konačan rezultat bio je 2:4.

Sve je počelo golom Kinslija Komana u 9. minutu, a isti je igrač samo pet minuta kasnije povisio na 2:0 uz asistenciju Žoaa Kansela, sjajnog pojačanja na bekovskoj poziciji iz Mančester sitija. Gosti su domaće maltene dokrajčili golom Tomasa Milera u 19. minutu, a prvencem Poljaka Kaminskog Volfsburg u 44. minutu dolazi do utešnog gola. Igrao se 54. minutu kada je Jozua Kimih isključen zbog drugog žutog kartona, ali i sa igračem manje Bajern dolazi do gola u 73.