TSC "izuo" Čarapane u Bačkoj Topoli: Napredak "zaboravio" da pobeđuje, poslednji put je slavio 15. oktobra

Telegraf 11.02.2023  |  Telegraf.rs

Napredak nije imao nikakve šanse, pa ostaje bez bodova i na drugoj utakmici proleća

Fudbaleri TSC-a uspeli su da se vrate na pobednički kolosek posle poraza u prvom prolećnom kolu u Novom Pazaru. Ovoga puta nisu imali ama baš nikakvih problema sa Napretkom, koji je produbio svoju krizu rezultata i ostao u donjem delu tabele - 2:0 (2:0). Bio je to blickrig na novom stadionu u Bačkoj Topoli po sunčanom i relativno prijatnom danu. Već u 21. minutu je Petar Ratkov uspeo da donese prednost TSC-u, da bi sedam minuta kasnije prednost duplirao Saša