Siti "prodao" arsenalu mađioničarski trik - sada vidiš titulu, a sada je ne vidiš "Tobdžije" zakazale protiv šampiona i vratile "građane" u igru za odbranu trona

Alo 15.02.2023
Siti "prodao" arsenalu mađioničarski trik - sada vidiš titulu, a sada je ne vidiš "Tobdžije" zakazale protiv šampiona i…

Delovalo je da će konačno uspeti, a onda tri meča nisu pobedili i sada je trka ponovo otvorena.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u gostima ekipu Arsenala sa 3:1, u odloženoj utakmici 12. kola Premijer lige. Kevin de Brujne je u 24. minutu doveo Siti u vođstvo, izjednačio je Bukajo Saka sa penala u 42. minutu, a pobedu i lidersko mesto na tabeli timu Pepa Gvardiole doneli su Džek Griliš u 72. i Erling Haland u 82. minutu. Siti sada ima 51 bod, koliko i Arsenal, ali je vrhu tabele zbog bolje gol razlike, s tim da ekipa Mikela Artete ima meč manje.