Siti se izgubio u "šumi" Nastavlja se Čelsijeva agonija, Fulam slavio bez Mitrovića

Alo 18.02.2023

Fudbaleri Mančester sitija odigrali su samo 1:1 na gostovanju kod Notingem Foresta, u okviru 24. kola Premijer lige.

Izabranici Pepa Gvardiole su se posle trijumfa nad Arsenalom pre nekoliko dana izjednačili sa "tobdžijama", ali su sada opet u zaostatku. Građani su imali prednost od 41. minuta, kada je Bernardo Silva lepo pogodio mrežu Kejlora Navasa sa distance. Imali su gosti šanse da prelome susret i stignu do tri boda, ali to se nije dogodilo, pa je Kris Vud u 84, samo tri minuta po ulasku na teren, doneo izjednačenje domaćima. Alo.rs/M.Č. 17:55 Alo.rs/M.Č. 16:54 Alo.rs/M.Č.