Spektakl na Parku prinčeva uz sedam golova, "lepotica" Mesija u nadoknadi prekinula agoniju Parižana!

Sportske.net 19.02.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su na domaćem terenu ekipu Lila rezultatom 4:3 u okviru 24. kola francuske Lige 1.

Na Parku prinčeva danas smo videli pravi spektakl koji je obeležio fantastičan pobedonosni pogodak Lea Mesija u petom minutu nadoknade vremena. Sve je krenulo odlično po domaćina, činilo se da će Parižani lako stići do rutinske pobede nakon prvih 20 minuta. Igrao se 11. minut kada je sevnula kontra Pari Sen Žermena po levoj strani, Kilijan Mbape se na maestralan način oslobodio nekoliko čuvara i doveo svoj tim u vođstvo, da bi šest minuta kasnije Nejmar posle