Vanja primio dva gola za rođendan, njegov Torino jedva izbegao poraz od najgore ekipe u Seriji A

Telegraf 20.02.2023  |  Telegraf.rs

U 41. minutu, srpski reprezentativac Ivan Ilić iznudio je penal iz kojeg je Sarabija pogodio za vođstvo Torina

Fudbaleri Torina umalo su doživeli bruku u 23. kolu Serije A pošto su na svom terenu jedva sprečili poraz od već prežaljenog Kremonezea - 2:2. Posle prvog poluvremena, svi su pomislili da će ovo biti jedna laka pobeda tima sa severa Italije, ali je nastala totalna panika u poslednjih 15 minuta da se izbegne totalni neuspeh. U 41. minutu, srpski reprezentativac Ivan Ilić iznudio je penal iz kojeg je Sarabija pogodio za vođstvo Torina. Ipak, u 54. minutu dolazi