Rukometaši Radničkog u polufinalu Kupa Srbije

Ritam grada Kg 23.02.2023  |  Ritam Grada

Rukometaši Radničkog su na vrućem terenu SC „Jezero“ u Kikindi nakon preokreta u poslednja 4 minuta savladali domaćina ekipu Kikinde-Grindex u okviru četvrtfinala Kupa „Prof.dr Branislav Pokrajac“ rezultatom 30:28 (15:18) i tako izborili učešće u polufinalu našeg najmasovnijeg takmičenja.

Ime protivnika u nastavku takmičenja će saznati u petak 24. februara kada će biti izvučeni polufinalni parovi. Staro pravilo da u Kup takmičenju nema favorita bez obzira na trenutnu formu umalo se nije obilo o glavu momcima u crvenim dresovima. Domaćin je bolje otvorio meč i dok su se gosti osvestili, poveo 3:0 u 3. minutu, a nakon 4 minuta ima i plus 4 (5:1, 7.min) što je bio znak za uzbunu gostujućeg stručnog štaba da zatraži minut odmora, no nakon njega