Kad smo njega izgubili - izgubili smo i meč! Pešić posle teškog poraza od Grčke istakao jednog igrača!

Mondo 24.02.2023  |  Nikola Lalović

Svetislav Pešić je naglasio da je Srbija imala dva lica u ovom meču, a kao ključnog igrača za igru našeg tima istakao je Stefana Jovića.

Svetislav Pešić je naglasio da je Srbija imala dva lica u ovom meču, a kao ključnog igrača za igru našeg tima istakao je Stefana Jovića. Srbija je vodila 35 minuta, a onda je sve uprskala! Naš tim je u 36. minutu meča dozvolio da Grčka povede i na kraju je posle produžetka domaći tim savladao "orlove" 97:92. Selektor Svetislav Pešić je posle utakmice naglasio da smo gledali dva različita poluvremena kada je njegov tim u pitanju. Bez Stefana Jovića koji je dirigovao