POLUVREME - Kazemiro prekinuo "uspavanku" na Vembliju, Rašford doveo Junajted nadomak slavlja!

Sportske.net 26.02.2023  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta finala Liga kupa na Vembliju, fudbaleri Mančester junajteda vode protiv Njukasla rezultatom 2:0.

Pravu uspavanku na kultnom londonskom stadionu prekinuo je sjajni Kazemiro, Brazilac je bio najviši u skoku posle centaršuta Šoa sa leve strane i glavom savladao nemoćnog Karijusa u 33. minutu. U trenutku se činilo da je neko od igrača Junajteda možda bio u ofsajdu, međutim sudija Kut posle reakcije iz VAR sobe priznao je pogodak. Šest minuta kasnije, usledio je novi šok za Njukasl, Markus Rašford iskoristio je dodavanje Veghorsta i uz malo sreće uspeo da