Fudbaleri Radničkog prolećni deo ipak startovali porazom i to u 90. minutu! [FOTO] U sledećem kolu fudbaleri Radničkog igraju sa ekipom OFK Bačka 11. marta kao gosti.

Volim Zrenjanin 05.03.2023
Fudbaleri Radničkog prolećni deo ipak startovali porazom i to u 90. minutu! [FOTO] U sledećem kolu fudbaleri Radničkog…

Juče u nastavku prvenstva, u Srpskoj ligi Vojvodina, fudbaleri Radničkog kao domaćini nisu imali sreće i izgubili meč od gostiju iz Stare Pazove rezultatom 0:1.

Zrenjanin – FK Radnički : FK Jedinstvo 0:1 Kratak rezime utakmice bi glasio: „Trčalo se tamo-amo i niko nije uživao u fudbalu, barem do 90. minuta“. I kada su svi očekivali da sudija odsvira kraj, gosti su izveli slobodan udarac u 90. minutu, nakon prekršaja Janjatovića, nakon čega je Bulat glavom postigao pogodak pa je to bio i konačan rezultat ove utakmice 0:1. FK RADNIČKI ZRENJANIN: Nosalj, Edeljan, Janjatović, Kovačević, Rosić, Stevanović, Popov, Jeftić,